Çalışma Saatleri

Eğitim ve Öğretim Dönemi
Hafta içi 08.00 - 21.00

Yaz Dönemi
Hafta içi 08.00 - 12.00 / 13.00 - 17.00
 
 

Görüş ve önerileriniz için
e-posta adresimiz
 
 
SNÜ Merkez Kütüphane Facebook Sayfası SNÜ Merkez Kütüphane Twitter Sayfası
SNÜ Merkez Kütüphane Twitter Sayfası SNÜ Merkez Kütüphane Youtube Sayfası

E-Kaynaklar        E-Kitap Koleksiyonu 


E-Kitap Koleksiyonu


Biyoloji, Su Ürünleri, Pedagoji ve Okul Öncesi konularını kapsamaktadır. Toplam 163 adet Sahiplik Modeli ile satın alınan E-Kitaplara Ebsco platfomu üzerinden erişim sağlanmaktadır. Detaylı e-kitap bilgileri için "Kitap Listesi" dosyasını inceleyebilirsiniz. İlgi duyduğunuz e-kitaplara, liste içersinde URL sütunundaki bağlantıya tıklayarak, erişim sağlayabilirsiniz. E-kitapları çevrimiçi olarak inceleyebilir yada e-kitabın tamamını isteğe bağlı olarak 1 ile 364 günarası bilgisayar/cep telefonu/tablet'inize süreli olarak indirebilirsiniz. E-kitabın tamamını indirmek için E-kitap indirme kılavuzunu inceleyebilirsiniz.
E-Kitap İndirme Klavuzu Kitap Listesi

Biyoloji, Su Ürünleri, Çevre, Matematik, İstatistik ve Ekonomi konularını kapsayan toplam 62 adet Sahiplik Modeli ile satın alınan E-Kitaplara Wiley platfomu üzerinden erişim sağlanmaktadır. Detaylı e-kitap bilgileri için "Kitap Listesi" dosyasını inceleyebilirsiniz. İlgi duyduğunuz e-kitaplara, liste içersinde URL sütunundaki bağlantıya tıklayarak, erişim sağlayabilirsiniz. E-kitapları çevrimiçi olarak inceleyebilir yada e-kitabın tamamını/bölümünü bilgisayar/cep telefonu/tablet'inize herhangi bir süre kısıtlaması olmadan bölüm bölüm pdf olarak indirebilirsiniz.
Kitap Listesi

   
Davranış, Biyomedikal ve Yaşam, İş ve Ekonomi, Kimya ve Malzame Bilimi, Dünya ve Çevre, Sağlık konularını kapsamaktadır. Toplam 47 adet Sahiplik Modeli ile satın alınan E-Kitaplara Ebsco platfomu üzerinden erişim sağlanmaktadır. Detaylı e-kitap bilgileri için "Kitap Listesi" dosyasını inceleyebilirsiniz. İlgi duyduğunuz e-kitaplara, liste içersinde URL sütunundaki bağlantıya tıklayarak, erişim sağlayabilirsiniz. E-kitapları çevrimiçi olarak inceleyebilir yada e-kitabın tamamını isteğe bağlı olarak 1 ile 364 günarası bilgisayar/cep telefonu/tablet'inize süreli olarak indirebilirsiniz. E-kitabın tamamını indirmek için E-kitap indirme kılavuzunu inceleyebilirsiniz.
E-Kitap İndirme Klavuzu Kitap Listesi

TÜBİTAK EKUAL       Balkan Kütüphaneleri       Tübess       Toplu Katalog       Kits       Ulusal Açık Ders Malzemeleri       ANKOS
Adres: Sinop Üniversitesi Fen-Edebiyat Fakültesi Yerleşkesi Osmaniye Mah. 57000 SİNOP
Telefon: 0 368 271 57 79 Faks: 0 368 271 57 80
e-posta: