Çalışma Saatleri

Eğitim ve Öğretim Dönemi
Hafta içi 08.00 - 21.00

Yaz Dönemi
Hafta içi 08.00 - 12.00 / 13.00 - 17.00
 
 

Görüş ve önerileriniz için
e-posta adresimiz
 
 
SNÜ Merkez Kütüphane Facebook Sayfası SNÜ Merkez Kütüphane Twitter Sayfası
SNÜ Merkez Kütüphane Twitter Sayfası SNÜ Merkez Kütüphane Youtube Sayfası

Duyuru ve Etkinlikler Arşivi       

American Chemical Society, Bioone Complete Veritabanlarına Erişim Açılmıştır

1 Aralık 2015 tarihi itibariyle dört yeni veritabanı American Chemical Society, Bioone Complete, eDuke Journals ve Duke Mathematical Journal, araştırmacılarımızın kullanımına açılmıştır.

Verirtabanlarına erişim için Kütüphane web sayfasında, E-Kaynaklar ana menüsünden, Abone Veritabanları satırına basarak yada http://kutuphane.sinop.edu.tr/veritabanlari.aspx adresinden ulaşabilirsiniz.

American Chemical Society: ACS tarafından yayınlanmakta olan dergileri kapsamakta olan veritabanında kimya alanında tam metin 48 dergiye elektronik erişim sağlanmaktadır. Dergilerin arşiv erişimleri mevcuttur.

Bioone Complete: Biyoloji, ekoloji ve çevre bilimi alanlarında yayınlanan 191 derginin online olarak bir araya getirmiş bir platformdur. Günümüzde hayati önem taşıyan bir çok konu başlığı; iklim değişikliği, ekolojik ve bio-çeşitliliğin korunması ve doğal kaynakların yönetimi gibi içerir.TÜBİTAK EKUAL       Balkan Kütüphaneleri       Tübess       Toplu Katalog       Kits       Ulusal Açık Ders Malzemeleri       ANKOS
Adres: Sinop Üniversitesi Fen-Edebiyat Fakültesi Yerleşkesi Osmaniye Mah. 57000 SİNOP
Telefon: 0 368 271 57 79 Faks: 0 368 271 57 80
e-posta: